Jdi na obsah Jdi na menu
 


Metin 2

13. 4. 2010

 

Obrazek

Metin 2 je akční 3D MMORPG fantasy hra, která vás zavede do orientálního světa uprostřed chaosu. Dříve jednotná země se rozdělila na tři císařství, která mezi sebou válčí. A aby toho nebylo málo, z oblohy začaly padat meteority, nazývané Metiny, které kolem sebe šíří zlobu a zkázu a způsobují, že dříve poklidná zvířata zdivočela a začala útočit na obyvatele. Mnoho mírumilovných ras pod jejich vlivem zmutovalo v nepřátelské příšery.

Vybírat charakter můžete ze čtyř možností: válečník, ninja, sura a šaman. Každý hráč preferuje jiný typ boje a musí si vybrat, jestli chce vsadit vše na obratnost a rychlost, nebo třeba na obranu a kouzla.

Ve hře vás čeká mnoho lokalit od vyprahlé pouště, přes zasněžené hory, až po zemi plnou ohně a lávy. Spousty portálů do různých areálů tak zajišťují hráči téměř nevyčerpatelné možnosti, stále nové nestvůry a dostatek expů pro postup na stále vyšší levely (hra zatím nemá stanovenou nejvyšší možnou úroveň postavy).

S vyššími levely se otevírají nové možnosti a dovednosti. Například od 25 úrovně si můžete, po splnění questu (20 Divokých lukostřelců za 30 minut), pořídit koně, který nejen urychluje cestování, ale boj z jeho hřbetu také poskytuje rozhodující výhody. Samozřejmě se o svého koně musíte starat, krmit ho a také jemu je možno vylepšovat zbroj a dovednosti. Od 30 levelu si zase můžete naučit kopat s krumpáčem a z vydolovaných surovin si nechat vylepšit, nebo vytvořit zbroj, či zbraně. Ve hře se dá i rybařit, nebo si dokonce můžete některého hráče (samozřejmě opačného pohlaví) vzít.

Více o Metin2 najdete na Metin Encyklopedii, na které spolupracuje i náš věrný redaktor Konhi.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dík

(lovid, 27. 4. 2010 19:34)

dik ze takto hodnotis nase stranky chystame se prihodid dalsi navody k metin2 a videa se skili a nami :D

lovid

991122

(991122, 21. 4. 2010 19:37)

Metin je kruta hra a udělali jak to znam a na vaše stránky budu chodit co nejvíc. :))))))))))))))))))

Díky

(Konhi, 13. 4. 2010 9:39)

Ninjo, díky, jelikož jsem ten článek napsal ani ne před deseti minutama, tak jsem tam obrázky ještě nenenastrkal. Právě jsem sháněl obrázek při výberu postavy, jenže není k nalezení. Takže doma udělám nový účet, a budu to muset nafotit sám :). A krtaší je to jen proto, že nemám moc času, nerad roztahuju, a velká spousta informací, je na našich stránkách encyklopedie... :)

de to

(ninjacred, 13. 4. 2010 9:33)

Konhi celkem dobry komentar chyby jen obrazky ty se vsak casem daj hodnoceni:good jen trochu kratsi