Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gladiatus

15. 10. 2009

Gladiatus je onlline internetová hra, ve které vylepšujete své vlastnosti, kupujete nové zbrane a vybavení, chodíte na výpravy či do bludiště, vyzýváte gladiátory na souboje do arény a nebo třeba pracujete u stají, aby jste si sem tam vydělali nějaký ten peníz. Gladiatus má rozmanitý výběr míst kam můžete zají jako třeba platnéř, zbrojíř či aréna, v gladiatusu je taky možnost zakládat gildy.  

POSTAVA

Postava se dá vylepšovat brněním, zbraněmi či vlastnosti, jako třeba inteligence, síla a nebo obratnost. Postava má také možnost zvolit si či chcete být ženského či mužského pohlaví. Když postavě klesne zdraví, které se každý levl zvyšuje, jednoduše si u vetešníka nebo na tržišti koupíte jídlo, použít jídlo můžete tak že ho přenesete na obrázek své púostavy.  Ke své postavě si můžete napsat nějaký ten komentář či odkaz.

GILDA

Gilda má spoustu možností jak ji vilepšit jako třeba vložení obrázku a přidání textu. Gilda má jen omezená místa pro hráče, ale na opačnou stranu se každý levl rozsřiřuje. Také je možnost vylepšovat sídlo své gildy, podle toho kolik je v gildě peněz. 

PLATNÉŘ

U platnéře si můžete koupit, nebo naopak prodat zbrusu nové brnění, helmice a štíty. Zboží u platnéře se mnění každých šedesát minut, neboli jednu hodinu. 

ZBROJÍŘ

U zbrojíře si můžete koupit, nebo naopak prodat zbrusu nové zbraně. Zboží u zbrojíře se mnění každých šedesát minut, neboli jednu hodinu. 

VETEŠNÍK

U vetešníka si můžete koupit, nebo naopak prodat zbrusu nové rukavice, jídlo a boty. Zboží u vetešníka se mnění každých šedesát minut, neboli jednu hodinu.

ALCHIMISTA

U alchimisty si můžete koupit, nebo naopak prodat zbrusu nové lektvary a brousky. Zboží u alchimisty se mnění každých šedesát minut, neboli jednu hodinu. 

TRŽIŠTĚ

Do tržiště hráči prodávají své opotřebované věci jako jsou třeba meče, štíty nebo lektvary. Na tržišti můžetekupovat spoustu užitečných věcí

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář